26. novembra 2021

Kulma na vlasy patří do výbavy každé dámy, které záleží na vlastním vzezření

Od Mshop Admin

O kulmě na vlasy bylo napsáno již několik článků a ty z nás, které se rozhodly pořídit si poprvé tuto pomůcku se mohou ztrácet v množství různých parametrů. Není kulma jako kulma, a ještě před její koupí bychom si měli stanovit jaké typy vln si chceme na vlasech dělat a konkrétně kterou technikou. Pokud jsme vás těmito slovy mírně zaskočili tak vězte, že způsobů je hned několik, a ne každá alternativa se vám přímo na hlavě musí jevit jako ta ideální, resp. vám v konečném důsledku ani nemusí slušet. Je třeba přitom zvážit tvar vaší hlavy, vlastnosti vlasů, jejich délku a podobně. Pokud má tohoto pomocníka vaše kamarádka, rozhodně si jej na pár dní půjčte nebo se poraďte se svou kadeřnicí jaký typ vln by vám slušel.

Určitě se neorientujte jen podle ceny a kulma by měla být schopna vytvořit ideální vlny na vaší hlavě  

Kulma udělá z rovných vlasů vlnité
Využití kulmy na pěkné účey

Pokud tedy znáte vámi preferovaný typ vln a techniku ​​jejich tvorby, tak výběr kulmy bude o poznání jednodušší as konkrétním modelem budete plně spokojena a bude vás činit ještě atraktivnější dlouhá léta. V další řadě si odpovězte na otázky, jak často budete kulmu využívat a pro jaké typy příležitostí ji budete potřebovat. Pokud ji využijete na týdenní bázi, tak určitě sáhněte po profesionálnějším modelu a taková investice se vám jistě rychle vrátí. Z pohledu materiálu máme opět několik možností a mezi nejčastěji používané patří titan, keramika či termalín. V některých případech se můžeme setkat s jejich kombinací, a to zlepšuje výsledky při stylingu vlasů. Většina žen očekává od kulmy, že se postará o přirozený vzhled kadeří. V takovém případě se poohlížejte za kónickou kulmou. Vyznačuje se tedy tím, že průměr koncové části se postupně zužuje. Na první poslech vám tato slova nemusí nic konkrétního napovědět, ale jakmile takový model využijete poprvé zjistíte, je pro vás tou správnou volbou a koupě takové vlastní pomůcky byla pro vás velmi dobrou investicí. Kvalitní kulma různých variant je k dispozici na webové stránce https://blog.homeandcook.cz/.